Članarina 2022

Spoštovane članice in člani ter tisti, ki o tem razmišljate, vabimo vas k plačilu članarine za leto 2022. S tem si zagotovite nezgodno zavarovanje na vaših izletih v gore, prav tako pa vam članarina v planinskem društvu in posredno v Planinski zvezi Slovenije omogoča številne ugodnosti. Več informacij o tem smo zbrali na posebni spletni strani, dostopne pa so tudi neposredno na PZS.

Posebej bi izpostavili kupon v vrednosti 20 EUR za nakup v športni trgovini Hervis, ki je objavljen v zgibanki (slednjo boste prejeli ob plačilu članarine) ter 30 % popust za enosmerne in povratne vozovnice Slovenskih železnic (velja za 2. razred vseh vlakov v Sloveniji).

Za članstvo, s katerim posredno podpirate tudi delovanje našega društva, se vam iskreno zahvaljujemo.