Obveščanje

Do ažurnih informacij v zvezi z izleti in ostalimi dogodki, ki jih prireja ali pri njih sodeluje naše planinsko društvo, lahko pridete na naslednje načine:

• redno spremljajte objave neposredno na naši spletni strani (to je stran, na kateri se trenutno nahajate 😉 ),
  • oglejte si koledar dogodkov, na katerega se lahko tudi naročite v programu na vašem računalniku (npr. Microsoft Outlook, Apple Calendar) ali preko spletnega koledarja (npr. Google Calendar),
  • spremljajte objave na spletni strani preko bralnika novic (npr. Feedly), v katerega vnesete povezavo do vira novic RSS,
  • spremljajte našo stran na družbenem omrežju Facebook; nekatere objave so tudi tam  ne vse.

VABILO: Češnjev pohod

V soboto, 6. junija 2020, vas vabimo na tradicionalni Češnjev pohod, letos v smeri z Boča proti Donački gori. Izlet je organiziran v sodelovanju s PD “Boč” Kostrivnica in Ložno Sv. Florjan.

Izpred OŠ v Kostrivnici bomo šli najprej mimo Strnišatovega mlina in cerkve Sv. Lenarta do Lovskega doma na Boču. Tu je predviden prvi počitek. Nadaljevali bomo do Ložnega, kjer nas bodo sprejeli člani PD Ložno. Po okrepčilu in počitku bomo pot nadaljevali do Rudijevega doma pod Donačko goro. V Rudijevem domu bo možno kupiti topel obrok (mesna enolončnica) za 5 € na osebo. Kdor bo želel, se bo lahko povzpel na vrh Donačke gore. Po druženju pri Rudijevem domu, bo med 15. in 16. uro organiziran prevoz nazaj v Kostrivnico.
Skupen čas hoje je 5-6 h.

Zbor je ob 7. uri pred OŠ Kostrivnica. Informacije in prijave za PD “Sloga” Rogatec: Nedelko Kuhar (041 763 490).
Stroški prevoza nazaj od Rudijevega doma do Kostrivnice: 5 € / osebo.
Hrana in pijača: iz nahrbtnika, v Rudijevem domu. Oprema: primerna pohodniška obutev za sredogorje. Zaščita pred dežjem in soncem.

Opozorilo! Vse udeležence obveščamo, da je na pohodu potrebno upoštevati navodila NIJZ glede preprečevanja okužb z  virusom Covid -19. Navodila najdete na spletni strani PZS. Nanje vas bomo opozorili tudi pred pričetkom pohoda.

Vabljeni!

1. Delovna akcija Komentarji so izklopljeni za Delovna akcija
  2. Odpoved letošnjega planinskega tabora Komentarji so izklopljeni za Odpoved letošnjega planinskega tabora
  3. Ponovno odprtje planinskega doma in poti Komentarji so izklopljeni za Ponovno odprtje planinskega doma in poti
  4. Začasno zaprtje poti Komentarji so izklopljeni za Začasno zaprtje poti
  5. Priporočila PZS v zvezi s koronavirusom SARS-CoV-2 Komentarji so izklopljeni za Priporočila PZS v zvezi s koronavirusom SARS-CoV-2
  6. Planinski dom ZAPRT! Komentarji so izklopljeni za Planinski dom ZAPRT!
  7. Program izletov za leto 2020 Komentarji so izklopljeni za Program izletov za leto 2020