Obveščanje

Do ažurnih informacij v zvezi z izleti in ostalimi dogodki, ki jih prireja ali pri njih sodeluje naše planinsko društvo, lahko pridete na naslednje načine:

• redno spremljajte objave neposredno na naši spletni strani (to je stran, na kateri se trenutno nahajate 😉 ),
  • oglejte si koledar dogodkov, na katerega se lahko tudi naročite v programu na vašem računalniku (npr. Microsoft Outlook, Apple Calendar) ali preko spletnega koledarja (npr. Google Calendar),
  • spremljajte objave na spletni strani preko bralnika novic (npr. Feedly), v katerega vnesete povezavo do vira novic RSS,
  • spremljajte našo stran na družbenem omrežju Facebook; nekatere objave so tudi tam  ne vse.

VABILO: Od Svetine do Celja

Vabimo vas, da se nam pridružite na izletu od Svetine do Celja: pot bomo pričeli pri Alminem domu na Svetini, od koder je slabo uro hoda do Tolstega vrha (834 m). Nato se bomo po smučišču spustili do Celjske koče. Po kratkem oddihu bomo pot nadaljevali do Pečovniške koče in se povzpeli še na Grmado (718 m). Cilj našega pohoda bo Celjski grad, katerega si bomo pod strokovnim vodstvom tudi ogledali. Skupen čas hoje bo štiri ure. Izlet bo v soboto, 13. aprila 2019, podrobnosti pa so v priloženem vabilu.

2019-04-13-Od_Svetine_do_Celja

1. Izlet za najmlajše planince Komentarji so izklopljeni za Izlet za najmlajše planince
  2. Delovna akcija Komentarji so izklopljeni za Delovna akcija
  3. Občni zbor Komentarji so izklopljeni za Občni zbor