Obveščanje

Do ažurnih informacij v zvezi z izleti in ostalimi dogodki, ki jih prireja ali pri njih sodeluje naše planinsko društvo, lahko pridete na naslednje načine:

• redno spremljajte objave neposredno na naši spletni strani (to je stran, na kateri se trenutno nahajate 😉 ),
  • oglejte si koledar dogodkov, na katerega se lahko tudi naročite v programu na vašem računalniku (npr. Microsoft Outlook, Apple Calendar) ali preko spletnega koledarja (npr. Google Calendar),
  • spremljajte objave na spletni strani preko bralnika novic (npr. Feedly), v katerega vnesete povezavo do vira novic RSS,
  • spremljajte našo stran na družbenem omrežju Facebook; objave na spletni strani društva se avtomatsko zrcalijo tudi na strani društva na omenjenem omrežju.

Gremo na Košenjak!

Na vrhu Košenjaka.

V nedeljo, 28. oktobra 2018, vas vabimo, da se nam pridružite na izletu na Koroško. Obiskali bomo Košenjak (1522 m), s katerega je ob jasnem vremenu lep razgled na Pohorje, Peco, Uršljo goro, … Nekoliko pod vrhom je tudi planinski dom, ki ga bomo obiskali ob povratku. S hojo bomo pričeli v Dravogradu, pot je sicer enostavna, le traja nekoliko dlje 😉 Prijave zbira Ines Zalezona do srede, 24. oktobra.

Nekoliko več informacij najdete v priloženem vabilu.

2018-10-28-Kosenjak-vabilo
  1. VABILO: Bistriški vintgar Komentarji so izklopljeni za VABILO: Bistriški vintgar
  2. Taborni čvek “Podpeca 2018” Komentarji so izklopljeni za Taborni čvek “Podpeca 2018”
  3. Tabor skozi pogled novinarja Komentarji so izklopljeni za Tabor skozi pogled novinarja
  4. VABILO: Baba in Montura Komentarji so izklopljeni za VABILO: Baba in Montura
  5. Tabor mladih planincev Podpeca 2018 Komentarji so izklopljeni za Tabor mladih planincev Podpeca 2018
  6. Mladi planinci na radiu Slovenija! Komentarji so izklopljeni za Mladi planinci na radiu Slovenija!
  7. Tabor Podpeca – Peca! Komentarji so izklopljeni za Tabor Podpeca – Peca!