Obveščanje

Do ažurnih informacij v zvezi z izleti in ostalimi dogodki, ki jih prireja ali pri njih sodeluje naše planinsko društvo, lahko pridete na naslednje načine:

• redno spremljajte objave neposredno na naši spletni strani (to je stran, na kateri se trenutno nahajate 😉 ),
  • oglejte si koledar dogodkov, na katerega se lahko tudi naročite v programu na vašem računalniku (npr. Microsoft Outlook, Apple Calendar) ali preko spletnega koledarja (npr. Google Calendar),
  • spremljajte objave na spletni strani preko bralnika novic (npr. Feedly), v katerega vnesete povezavo do vira novic RSS,
  • spremljajte našo stran na družbenem omrežju Facebook; nekatere objave so tudi tam  ne vse.

Članarina 2022

Spoštovane članice in člani ter tisti, ki o tem razmišljate, vabimo vas k plačilu članarine za leto 2022. S tem si zagotovite nezgodno zavarovanje na vaših izletih v gore, prav tako pa vam članarina v planinskem društvu in posredno v Planinski zvezi Slovenije omogoča številne ugodnosti. Več informacij o tem smo zbrali na posebni spletni strani, dostopne pa so tudi neposredno na PZS.

Posebej bi izpostavili kupon v vrednosti 20 EUR za nakup v športni trgovini Hervis, ki je objavljen v zgibanki (slednjo boste prejeli ob plačilu članarine) ter 30 % popust za enosmerne in povratne vozovnice Slovenskih železnic (velja za 2. razred vseh vlakov v Sloveniji).

Za članstvo, s katerim posredno podpirate tudi delovanje našega društva, se vam iskreno zahvaljujemo.

1. Kako je bilo na Škratovi poti? Komentarji so izklopljeni za Kako je bilo na Škratovi poti?
  2. VABILO: Po škratovi poti Komentarji so izklopljeni za VABILO: Po škratovi poti
  3. VABILO: Ruška koča Komentarji so izklopljeni za VABILO: Ruška koča
  4. VABILO: Naravovarstveni pohod Komentarji so izklopljeni za VABILO: Naravovarstveni pohod
  5. VABILO: Objemimo Donačko goro Komentarji so izklopljeni za VABILO: Objemimo Donačko goro