Članstvo v PD / PZS

PZS - Dobrodošli v dobri družbi!Zakaj postati član?

S članstvom v planinskem društvu “Sloga” Rogatec postanete hkrati član Planinske zveze Slovenije (PZS), ene naših največjih in najbolj množičnih nevladnih organizacij. Članstvo v njej prinaša številne prednosti:

Celoten seznam s prednostmiosnovnimi in dodatnimi ugodnostmi je na ogled na spletni strani PZS. Osnovna stran za članarine je http://clanarina.pzs.si/.

“Sestavo” oz. delitev članarine (delež denarja, ki gre na PZS in ki ostne društvu) si lahko ogledate v priloženi datoteki PDF.

Članstvo v PD “Sloga” Rogatec vam omogoča tudi izposojo društvene opreme in popust pri organiziranem prevozu v okviru izletov v organizaciji planinskega drušva, nenazadnje pa boste na naših izletih vedno v dobri družbi! 🙂

Vabimo vas, da si na spletni strani PZS ogledate naslednje dokumente:

V letu 2018 je članarina za članstvo v PZS preko našega društva enaka priporočenim zneskom PZS za posamezne kategorije članstva, objavljenem na omenjeni spletni strani. Povzeto, članarine za posamezne kategorije znašajo:

• kategorija A (polnoletna oseba – aktivni obiskovalec domačih in tujih gora z večjim obsegom ugodnosti) – 55 € (50 € z družinskim popustom)
  • kategorija B (polnoletna oseba – aktivni obiskovalec domačih in tujih gora z osnovnim obsegom ugodnosti) – 25 € (20 € z družinskim popustom)
  • kategorija B1 (polnoletna oseba – oseba, starejša od 65 let z osnovnim obsegom ugodnosti) – 18,5 €
  • kategorija S+Š (srednješolec ali študent do vključno 26. leta starosti) –  16 € (12,8 € z družinskim popustom)
  • kategorija P+O (predšolski ali osnovnošolski otrok in mladostnik) – 7 € (5,6 € z družinskim popustom)
  • kategorija OPP (oseba s posebnimi potrebami, brez poslovne sposobnosti) – 7 € (5,6 € z družinskim popustom)

Kako se včlanim?

Včlanite se lahko:

• neposredno preko našega društva (pošljite nam sporočilo po e-pošti ali nas pokličite – Ines Zalezina, tel. 040 606 722);
  • posredno preko Planinske zveze Slovenije. PZS je nedavno uvedla nov sistem vodenja evidence članov Naveza, ki omogoča včlanitev preko spletne strani; Pri vnosu podatkov izberite naše planinsko društvo, člansko izkaznico in znamkico za tekoče leto pa boste prejeli po pošti;
  • na Petrolovih bencinskih servisih (tak način plačila članarine je možen samo v poletnem času).

1. Obvestilo: izlet na Košenjak Komentarji so izklopljeni za Obvestilo: izlet na Košenjak
  2. Kostanjev piknik Komentarji so izklopljeni za Kostanjev piknik
  3. Gremo na Košenjak! Komentarji so izklopljeni za Gremo na Košenjak!
  4. VABILO: Bistriški vintgar Komentarji so izklopljeni za VABILO: Bistriški vintgar
  5. Taborni čvek “Podpeca 2018” Komentarji so izklopljeni za Taborni čvek “Podpeca 2018”
  6. Tabor skozi pogled novinarja Komentarji so izklopljeni za Tabor skozi pogled novinarja
  7. VABILO: Baba in Montura Komentarji so izklopljeni za VABILO: Baba in Montura