1. VABILO: Od Svetine do Celja Komentarji so izklopljeni za VABILO: Od Svetine do Celja
  2. Izlet za najmlajše planince Komentarji so izklopljeni za Izlet za najmlajše planince
  3. Delovna akcija Komentarji so izklopljeni za Delovna akcija
  4. Občni zbor Komentarji so izklopljeni za Občni zbor
  5. Članarina za leto 2019 Komentarji so izklopljeni za Članarina za leto 2019
  6. Izleti v letu 2019 Komentarji so izklopljeni za Izleti v letu 2019
  7. VABILO: Za Prešernov dan na Donačko goro Komentarji so izklopljeni za VABILO: Za Prešernov dan na Donačko goro