Članarina 2021

Spoštovane članice in člani ter vsi, ki o članstvu razmišljate, vabimo vas k plačilu članarine za koledarsko leto 2021. Morda v letu 2020 res niste uspeli izkoristiti vseh ugodnosti, ki vam jih članstvo v planinskem društvu in s tem tudi v Planinski zvezi Slovenije prinaša, a na obzorju so boljši časi in tudi mi optimistično zremo v novo planinsko leto.

Vse najpomembnejše informacije glede članarine smo zbrali na posebni spletni strani, ki vsebuje tudi veliko povezav na krovno organizacijo – Planinsko zvezo Slovenije. Če se vam poraja še kakšno vprašanje vam bomo nanj z veseljem odgovorili prek e-pošte (sloga.rogatec@gmail.com) ali telefona (Ines Zalezina, tel. 040 606 722).

Plačilo članarine najenostavneje in najhitreje uredite tako, da pokličete našo blagajničarko Ines Zalezina (040 606 722).

Prisrčno vabljeni v našo družbo!

V januarju bomo tudi pripravili plan izletov za leto 2021 z upanjem, da ga uspemo v čim večji meri realizirati. Kot vsako leto bo dosegljiv na naši spletni strani.

1. Obvestilo! Komentarji so izklopljeni za Obvestilo!
  2. Tabor Donačka gora 2020 Komentarji so izklopljeni za Tabor Donačka gora 2020
  3. Popust na vlakih SŽ za člane PZS Komentarji so izklopljeni za Popust na vlakih SŽ za člane PZS
  4. VABILO: Češnjev pohod Komentarji so izklopljeni za VABILO: Češnjev pohod
  5. Delovna akcija Komentarji so izklopljeni za Delovna akcija