VABILO: Golica

Vabimo vas, da se nam 12. 6. 2021 pridružite na izletu na Golico. Med bele ključavnice se bomo povzpeli s Planine pod Golico, do koče sta dobri 2 h hoje, še slaba ura pa do vrha. Prijave na izlet zbira Ines Zalezina in sicer do 8. 6., na tel. 040 606 722. Podrobnosti so v vabilu. Lepo vabljeni!

1. Plan izletov v 2021 Komentarji so izklopljeni za Plan izletov v 2021
  2. VABILO: Izlet na Boč Komentarji so izklopljeni za VABILO: Izlet na Boč
  3. VABILO: Češnjev pohod Komentarji so izklopljeni za VABILO: Češnjev pohod
  4. Novice Mladinske komisije PZS Komentarji so izklopljeni za Novice Mladinske komisije PZS