1. Ponovno odprtje planinskega doma in poti Komentarji so izklopljeni za Ponovno odprtje planinskega doma in poti
  2. Začasno zaprtje poti Komentarji so izklopljeni za Začasno zaprtje poti
  3. Priporočila PZS v zvezi s koronavirusom SARS-CoV-2 Komentarji so izklopljeni za Priporočila PZS v zvezi s koronavirusom SARS-CoV-2
  4. Planinski dom ZAPRT! Komentarji so izklopljeni za Planinski dom ZAPRT!
  5. Program izletov za leto 2020 Komentarji so izklopljeni za Program izletov za leto 2020
  6. VABILO: Blegoš Komentarji so izklopljeni za VABILO: Blegoš
  7. Članarina za leto 2020 Komentarji so izklopljeni za Članarina za leto 2020