Drage planinke in planinci, v soboto, 7. junija 2014, vas vabimo na tradicionalni Češnjev pohod, ki bo letos potekal v smeri od Boča do Donačke gore.
Rogatčani se bomo najprej z zapeljali do Kostrivnice, kjer bomo pri osnovni šoli začeli s hojo. Peljali se bomo z lastnimi vozili, zato je priporočljivo, da tisti, ki lahko ponudijo sopohodnikom prevoz, to ob prijavi povedo. Odhod 6:45 z avtobusne postaje v Rogatcu, začetek hoje pa ob 7:00 v Kostrivnici. Glede prevoza nazaj do avtomobilov se bomo ustrezno dogovorili.
Nekaj podrobnosti najdete tudi na spletni strani PD “Boč” Kostrivnica.
Potrebna oprema
Izlet ne zahteva posebne planinske opreme, je pa priporočljiva uporaba pohodnih palic in primerne planinske obutve. V nahrbtniku imejte zaščito za primer poslabšanja vremena, zaščito proti soncu, priporočamo tudi repelent proti klopom.
Prehrana
Priporočamo primerno hrano in pijačo v nahrbtniku, v Rudijevem domu na zaključku poti pa bo za pohodnike na voljo enolončnica po znižani ceni (4 € za gobovo juho, ričet ali pasulj).
Prijave
Prijave sprejema Beti Zalezina, do četrtka, 5. 6. 2014, na telefon 040 853 069.
Vabljeni!
