Članarina za leto 2019

Spoštovane članice in člani PD “Sloga” Rogatec in vsi tisti, ki razmišljate o tem, da bi to postali – vabimo vas, da obnovite članstvo oz. se včlanite v največjo slovensko planinsko organizacijo – Planinsko zvezo Slovenije. S plačilom članarine za leto 2019 v našem društvu boste neposredno člani te naše največje skupnosti obiskovalcev in ljubiteljev gora ter ljubiteljev narave nasploh. Več informacij o članarini najdete na naši posebni strani oz. na spletni strani Planinske zveze Slovenija.

Članarino lahko poravnate neposredno preko našega društva (pošljite nam sporočilo po e-pošti ali nas pokličite – blagajničarka Ines Zalezina, tel. 040 606 722). Članarino boste lahko poravnali tudi na občnem zboru, ki bo 22. 2. 2019.