Tečaj varstva pred snežnimi plazovi

V nedeljo, 11.02.2018, bo GRS Postaja Celje izvedla tečaj varstva pred snežnimi plazovi. Tečaj je namenjen gornikom, planincem, turnim smučarjem, alpinistom, obiskovalcem gora v zimskem obdobju. Spoznajte nevarnosti snežnih plazov, naučite se ustrezno uporabljati zaščitno opremo, preizkusite iskanje zasutih s pomočjo plazovnih žoln, spoznajte ustrezno ukrepanje v primeru nesreče v snežnem plazu, ter se naučite pravilno hoditi s cepinom in derezam ter v primeru zdrsa pravilno ustaviti s cepinom. Podrobnosti so v priponki.

Prijave za naše društvo zbira Ines Zalezina (051 715 579), najkasneje do 8. 2. 2018. Zaradi omejenega števila mest priporočamo, da se za prijavo odločite čimprej. POZOR! 🙂 Kotizacijo za prve tri prijavljene člane PD “Sloga” s plačano članarino za tekoče leto (2018) plača naše društvo!