VABILO: Objemimo Donačko goro

Vabimo vas, da se nam ob Evropskem tednu športa pridružite v soboto, 25. 9. 2021, pridružite na pohodu “Objemimo Donačko goro“. Pohod sicer ni organiziran kot skupinski, zato lahko začnete na poljubnem izhodišču, prav tako hodite samostojno in na lastno odgovornost. Skupinski pohod bo le za mlade planince s pričetkom ob 9. uri od Sv. Jurija. Nekaj več informacij je v priloženem letaku.
Lepo vabljeni!

VABILO: Po občini Rogatec

V soboto, 21. 8. 2021, vas ob prazniku občine Rogatec vabimo na pohod za vse generacije – povzpeli se bomo na Gručo, se spustili v dolinico potoka Odenca, nadaljevali po pašnikih in njivah do ribnika Žabnik ter naprej do Florjanskega mostu in se vrnili v Rogatec. Podrobnosti so v priloženem vabilu – klik!

VABILO: Vrtača

V soboto, 3. 7. 2021, vas vabimo na izlet na Vrtačo (2181 m). Nanjo se bomo povzpeli z Ljubelja prek Zelenice. Prijave zbira Ines Zalezina do četrtka 1. 7. Več informacij najdete v vabilu.

VABILO: Golica

Vabimo vas, da se nam 12. 6. 2021 pridružite na izletu na Golico. Med bele ključavnice se bomo povzpeli s Planine pod Golico, do koče sta dobri 2 h hoje, še slaba ura pa do vrha. Prijave na izlet zbira Ines Zalezina in sicer do 8. 6., na tel. 040 606 722. Podrobnosti so v vabilu. Lepo vabljeni!

Plan izletov v 2021

Drage planinke in planinci, pripravili smo plan izletov za leto 2021 (od maja naprej). Ogledate in prenesete/natisnete si ga lahko tukaj: datoteka PDF. Lepo vabljeni, da se nam pridružite na izletih! Vabila s podrobnostmi bomo sproti in pravočasno objavljali na spletni strani.

VABILO: Izlet na Boč

Na vikend, ki prihaja, vas vabimo na izlet v naši okolici in sicer gremo na Boč iz Zgornjega Gabrnika. Skupaj bo hoje za štiri ure, v kar počitki niso všteti. Zainteresirani za pohod se prijavite pri Ines Zalezina, do vključno PETKA, 28. 5., na tel.: 040 606 722! Več informacij v priloženem vabilu.

VABILO: Češnjev pohod

Utrinek s Češnjevega pohoda.

V soboto, 5. junija 2021, vas vabimo na Češnjev pohod, letos v smeri od Rudijevega doma do Velikonočnice na Boču. Začetek pohoda je ob 8. uri, pohod pa bo predvidoma trajal pet do šest ur. Prosimo, da svojo udeležbo najavite Ines Zalezina (040 606 722) do četrtka, 3. junija. Dodatne informacije o pohodu lahko dobite pri vodniku Nedelku Kuharju (041 763 490) in v priloženem vabilu.

VABILO: 11. srečanje planincev S MDO PD

Vabimo vas na 11. srečanje planincev društev Savinjskega meddruštvenega odbora, ki bo zadnjo soboto v mesecu maju, to je 29. 5. 2021. Tokrat bomo prehodili pot z Graške Gore do Andrejevega doma na Slemenu. Velika zahvala gre vodstvu Planinskega društva Velenje za letošnjo polno angažiranost pri našem srečanju in vsem markacistom, ki so pregledali in obnovili ta del planinske poti XIV. divizije. Odhod avtobusa iz avtobusne postaje Rogaška Slatina bo ob 6.00, avtobus bo pobiral pohodnike s časovnim zamikom ob poti do Celja. Zainteresirani za pohod se prijavite pri Nedelku Kuharju do vključno četrtka, 27. 5., na tel. 041 763 490! Še vabilo: klik!