SPOT 2016

SPOT_2016_logo_300x300Za nami je Slovensko planinsko orientacijsko tekmovanje (SPOT), ki je letos pod okriljem Rogaške orientacijske lige (organizatorji: PD Slivnica pri Celju, PD “Sloga” Rogatec, PD Celje Matica, PD “Boč” Kostrivnica, PD Vitanje) potekalo 14. in 15. maja 2016 v okolici Celja, Šentruperta nad Laškim ter Gorice pri Slivnici. Razpis najdete na dnu strani, tukaj pa najdete nekaj fotografij (vir: ekipa SPOT 2016) in pa povezav.

Povezave:

In še nekaj fotografij 🙂

2016-05-SPOT_2016-01

Picture 1 of 107

*** RAZPIS ZA SPOT 2016 ***

Slovensko planinsko orientacijsko tekmovanje (SPOT) bo letos potekalo 14. in 15. maja 2016 v okolici Celja, Šentruperta nad Laškim ter Gorice pri Slivnici.

Podrobnosti najdete v razpisu, za tekmovanje na SPOT-u pa:

• izpolnite priloženo prijavnico (na voljo v formatu PDF in DOCX) in jo najkasneje do petka, 6. maja 2016, pošljite na naslov 20spot16@gmail.com ter
  • do srede, 11. maja 2016, poravnajte startnino.

Dodatno gradivo:

SPOT2016_razpis

Članarina 2022

Spoštovane članice in člani ter tisti, ki o tem razmišljate, vabimo vas k plačilu članarine za leto 2022. S tem si zagotovite nezgodno zavarovanje na vaših izletih v gore, prav tako pa vam članarina v planinskem društvu in posredno v Planinski zvezi Slovenije omogoča številne ugodnosti. Več informacij o tem smo zbrali na posebni spletni strani, dostopne pa so tudi neposredno na PZS.

Posebej bi izpostavili kupon v vrednosti 20 EUR za nakup v športni trgovini Hervis, ki je objavljen v zgibanki (slednjo boste prejeli ob plačilu članarine) ter 30 % popust za enosmerne in povratne vozovnice Slovenskih železnic (velja za 2. razred vseh vlakov v Sloveniji).

Za članstvo, s katerim posredno podpirate tudi delovanje našega društva, se vam iskreno zahvaljujemo.

1. Kako je bilo na Škratovi poti? Komentarji so izklopljeni za Kako je bilo na Škratovi poti?
  2. VABILO: Po škratovi poti Komentarji so izklopljeni za VABILO: Po škratovi poti
  3. VABILO: Ruška koča Komentarji so izklopljeni za VABILO: Ruška koča
  4. VABILO: Naravovarstveni pohod Komentarji so izklopljeni za VABILO: Naravovarstveni pohod
  5. VABILO: Objemimo Donačko goro Komentarji so izklopljeni za VABILO: Objemimo Donačko goro