SPOT 2016

SPOT_2016_logo_300x300Za nami je Slovensko planinsko orientacijsko tekmovanje (SPOT), ki je letos pod okriljem Rogaške orientacijske lige (organizatorji: PD Slivnica pri Celju, PD “Sloga” Rogatec, PD Celje Matica, PD “Boč” Kostrivnica, PD Vitanje) potekalo 14. in 15. maja 2016 v okolici Celja, Šentruperta nad Laškim ter Gorice pri Slivnici. Razpis najdete na dnu strani, tukaj pa najdete nekaj fotografij (vir: ekipa SPOT 2016) in pa povezav.

Povezave:

In še nekaj fotografij 🙂

2016-05-SPOT_2016-01

Picture 1 of 107

*** RAZPIS ZA SPOT 2016 ***

Slovensko planinsko orientacijsko tekmovanje (SPOT) bo letos potekalo 14. in 15. maja 2016 v okolici Celja, Šentruperta nad Laškim ter Gorice pri Slivnici.

Podrobnosti najdete v razpisu, za tekmovanje na SPOT-u pa:

• izpolnite priloženo prijavnico (na voljo v formatu PDF in DOCX) in jo najkasneje do petka, 6. maja 2016, pošljite na naslov 20spot16@gmail.com ter
  • do srede, 11. maja 2016, poravnajte startnino.

Dodatno gradivo:

SPOT2016_razpis

VABILO: Blegoš

Blegoš (1562 m) je najvišji vrh Škofjeloškega hribovja s čudovitim razgledom na Ratitovec ter del najvišjih vrhov v Julijskih Alpah. Posejan je z bunkerji Rupnikove linije izpred 2. svetovne vojne, ki je služila za obrambo pred italijanskimi napadi.

Hojo bomo pričeli na sedlu Črni kal. Za vzpon bomo potrebovali približno dve uri, malo manj za sestop. Pot je primerna za vse kategorije pohodnikov.

Odhod je v soboto, 14. decembra 2019 ob 6. uri z avtobusne postaje v Rogatcu, vrnemo pa se v večernih urah.

Prispevek za prevoz je za mlade planince 15 €, za odrasle člane 18 €, za nečlane pa 20 €.
Oprema: običajna obutev in oblačila za ta letni čas.
Prosim, da se zaradi organizacije prevoza prijavite do srede, 11. decembra, na štvilko 040 606 722 (Ines).

V primeru neugodne vremenske napovedi ali premalega števila udeležencev bo izlet odpovedan.
Še vabilo v formatu PDF: klik!

Vabljeni!

1. Obvestilo udeležencem izleta na Žavcarjev vrh Komentarji so izklopljeni za Obvestilo udeležencem izleta na Žavcarjev vrh
  2. VABILO: Žavcarjev vrh Komentarji so izklopljeni za VABILO: Žavcarjev vrh
  3. Kostanjev piknik Komentarji so izklopljeni za Kostanjev piknik