SPOT 2016

SPOT_2016_logo_300x300Za nami je Slovensko planinsko orientacijsko tekmovanje (SPOT), ki je letos pod okriljem Rogaške orientacijske lige (organizatorji: PD Slivnica pri Celju, PD “Sloga” Rogatec, PD Celje Matica, PD “Boč” Kostrivnica, PD Vitanje) potekalo 14. in 15. maja 2016 v okolici Celja, Šentruperta nad Laškim ter Gorice pri Slivnici. Razpis najdete na dnu strani, tukaj pa najdete nekaj fotografij (vir: ekipa SPOT 2016) in pa povezav.

Povezave:

In še nekaj fotografij 🙂

2016-05-SPOT_2016-01

Picture 1 of 107

*** RAZPIS ZA SPOT 2016 ***

Slovensko planinsko orientacijsko tekmovanje (SPOT) bo letos potekalo 14. in 15. maja 2016 v okolici Celja, Šentruperta nad Laškim ter Gorice pri Slivnici.

Podrobnosti najdete v razpisu, za tekmovanje na SPOT-u pa:

• izpolnite priloženo prijavnico (na voljo v formatu PDF in DOCX) in jo najkasneje do petka, 6. maja 2016, pošljite na naslov 20spot16@gmail.com ter
  • do srede, 11. maja 2016, poravnajte startnino.

Dodatno gradivo:

SPOT2016_razpis

Popust na vlakih SŽ za člane PZS

Obveščamo vas, da sta Planinska zveza Slovenije in Slovenske železnice z dogovorom omogočili 30 % popust za enosmerne in povratne vozovnice v 2. razredu vseh vrst vlakov v Sloveniji.

Kot navaja na spletni strani PZS velja popust za nakup vozovnic na železniških postajah ali pri kondukterjih na vlaku do vključno 31. decembra 2021. Popust ne velja za nakup vozovnic preko spleta ali preko aplikacije. Enako popust ne velja na doplačila za kolesa, posebne vrste vlakov, … Člani društev PZS se za uveljavljanje popusta izkažejo z veljavno člansko izkaznico. Ponudnik ugodnosti lahko od člana društev PZS zahteva, da se identificira z veljavnim osebnim dokumentom. Podrobnosti najdete na spletni strani PZS.

Uporaba vlaka kot prevoznega sredstva omogoča izvedbo prav lepih izletov, sploh takih, kjer izhodišče ni enako točki sestopa, prav tako bo odveč skrb za parkiranje in vožnjo, nenazadnje pa boste z uporabo javnega prevoznega sredstva prispevali k zmanjševanju onesnaževanja okolja in izpustu toplogrednih plinov. Grem z vlakom – tudi v gore!

1. VABILO: Češnjev pohod Komentarji so izklopljeni za VABILO: Češnjev pohod
  2. Delovna akcija Komentarji so izklopljeni za Delovna akcija
  3. Odpoved letošnjega planinskega tabora Komentarji so izklopljeni za Odpoved letošnjega planinskega tabora
  4. Ponovno odprtje planinskega doma in poti Komentarji so izklopljeni za Ponovno odprtje planinskega doma in poti
  5. Začasno zaprtje poti Komentarji so izklopljeni za Začasno zaprtje poti
  6. Priporočila PZS v zvezi s koronavirusom SARS-CoV-2 Komentarji so izklopljeni za Priporočila PZS v zvezi s koronavirusom SARS-CoV-2
  7. Planinski dom ZAPRT! Komentarji so izklopljeni za Planinski dom ZAPRT!