Planinski tabori

Tabore mladih planincev organiziramo v okviru Savinjskega meddruštvenega odbora (SMDO). Vsako leto se odpravimo v drug konec Slovenije, kjer streho nad glavo zamenja šotorsko platno, taborni prostor pa postane za en teden naš drugi dom. V tem času mladi udeleženci pridobivajo znanja o varni hoji v gore, varovanju narave, planinski orientaciji, …, hkrati pa se v njih prebujajo osnovne vrline delavnosti, vztrajnosti, poštenosti, prijateljstva, tekmovalnosti in zaupanja.
Za varnost in dobro počutje mladine skrbijo mladinski in planinski vodniki, orientacisti ter vzgojiteljice iz šole, ki v okviru tabora organizirajo številne aktivnosti (izleti, ture, delavnice, družabne in športne igre (taborijada), obiski gostov), da pa ne zmanjka energije pa poskrbijo kuharice. Udeleženci preteklih taborov vam bodo zagotovo zaupali, da so na taboru spoznali veliko novih prijateljev in se odlično zabavali!

Vabimo vas, da si utrinke s preteklih taborov ogledate v galeriji, na naši spletni strani pa boste našli tudi druge objave, povezave s tabori – vabila, poročila, …

1. Program izletov za leto 2020 Komentarji so izklopljeni za Program izletov za leto 2020
  2. VABILO: Blegoš Komentarji so izklopljeni za VABILO: Blegoš
  3. Članarina za leto 2020 Komentarji so izklopljeni za Članarina za leto 2020