Koledar

V koledarju si lahko ogledate pretekle in prihodnje dogodke, ki jih organizira, pri njih sodeluje ali se jih udeležuje naše društvo. Prikazan je tudi koledar nekaterih drugih dogodkov, povezanih s planinstvom na splošno, …
Na koledar se lahko naročite preko javne iCal povezave (osnovni koledar dogodkov PD Sloga Rogatec in koledar drugih dogodkov) in sicer v programu, ki ga uporabljate. Pri tem uporabite možnost “naroči se” (angl. “subscribe”), da bo vaša kopija koledarja ažurna. Navodila za naročanje: za Apple Calendar, za Google Calendar in za Microsoft Outlook.com.
Program izletov za posamezno leto je na voljo tukaj.

VABILO: Golica

Vabimo vas, da se nam 12. 6. 2021 pridružite na izletu na Golico. Med bele ključavnice se bomo povzpeli s Planine pod Golico, do koče sta dobri 2 h hoje, še slaba ura pa do vrha. Prijave na izlet zbira Ines Zalezina in sicer do 8. 6., na tel. 040 606 722. Podrobnosti so v vabilu. Lepo vabljeni!

1. Plan izletov v 2021 Komentarji so izklopljeni za Plan izletov v 2021
  2. VABILO: Izlet na Boč Komentarji so izklopljeni za VABILO: Izlet na Boč
  3. VABILO: Češnjev pohod Komentarji so izklopljeni za VABILO: Češnjev pohod
  4. Novice Mladinske komisije PZS Komentarji so izklopljeni za Novice Mladinske komisije PZS