Koledar

V koledarju si lahko ogledate pretekle in prihodnje dogodke, ki jih organizira, pri njih sodeluje ali se jih udeležuje naše društvo. Prikazan je tudi koledar nekaterih drugih dogodkov, povezanih s planinstvom na splošno, …
Na koledar se lahko naročite preko javne iCal povezave (osnovni koledar dogodkov PD Sloga Rogatec in koledar drugih dogodkov) in sicer v programu, ki ga uporabljate. Pri tem uporabite možnost “naroči se” (angl. “subscribe”), da bo vaša kopija koledarja ažurna. Navodila za naročanje: za Apple Calendar (v angleščini), za Google Calendar (v angleščini) in za Microsoft Outlook.com (v slovenščini).
Program izletov za posamezno leto je na voljo tukaj.

VABILO: Od Svetine do Celja

Vabimo vas, da se nam pridružite na izletu od Svetine do Celja: pot bomo pričeli pri Alminem domu na Svetini, od koder je slabo uro hoda do Tolstega vrha (834 m). Nato se bomo po smučišču spustili do Celjske koče. Po kratkem oddihu bomo pot nadaljevali do Pečovniške koče in se povzpeli še na Grmado (718 m). Cilj našega pohoda bo Celjski grad, katerega si bomo pod strokovnim vodstvom tudi ogledali. Skupen čas hoje bo štiri ure. Izlet bo v soboto, 13. aprila 2019, podrobnosti pa so v priloženem vabilu.

2019-04-13-Od_Svetine_do_Celja

1. Izlet za najmlajše planince Komentarji so izklopljeni za Izlet za najmlajše planince
  2. Delovna akcija Komentarji so izklopljeni za Delovna akcija
  3. Občni zbor Komentarji so izklopljeni za Občni zbor