Koledar

V koledarju si lahko ogledate pretekle in prihodnje dogodke, ki jih organizira, pri njih sodeluje ali se jih udeležuje naše društvo. Prikazan je tudi koledar nekaterih drugih dogodkov, povezanih s planinstvom na splošno, …
Na koledar se lahko naročite preko javne iCal povezave (osnovni koledar dogodkov PD Sloga Rogatec in koledar drugih dogodkov) in sicer v programu, ki ga uporabljate. Pri tem uporabite možnost “naroči se” (angl. “subscribe”), da bo vaša kopija koledarja ažurna. Navodila za naročanje: za Apple Calendar (v angleščini), za Google Calendar (v angleščini) in za Microsoft Outlook.com (v slovenščini).
Program izletov za posamezno leto je na voljo tukaj.

VABILO: Češnjev pohod

V soboto, 6. junija 2020, vas vabimo na tradicionalni Češnjev pohod, letos v smeri z Boča proti Donački gori. Izlet je organiziran v sodelovanju s PD “Boč” Kostrivnica in Ložno Sv. Florjan.

Izpred OŠ v Kostrivnici bomo šli najprej mimo Strnišatovega mlina in cerkve Sv. Lenarta do Lovskega doma na Boču. Tu je predviden prvi počitek. Nadaljevali bomo do Ložnega, kjer nas bodo sprejeli člani PD Ložno. Po okrepčilu in počitku bomo pot nadaljevali do Rudijevega doma pod Donačko goro. V Rudijevem domu bo možno kupiti topel obrok (mesna enolončnica) za 5 € na osebo. Kdor bo želel, se bo lahko povzpel na vrh Donačke gore. Po druženju pri Rudijevem domu, bo med 15. in 16. uro organiziran prevoz nazaj v Kostrivnico.
Skupen čas hoje je 5-6 h.

Zbor je ob 7. uri pred OŠ Kostrivnica. Informacije in prijave za PD “Sloga” Rogatec: Nedelko Kuhar (041 763 490).
Stroški prevoza nazaj od Rudijevega doma do Kostrivnice: 5 € / osebo.
Hrana in pijača: iz nahrbtnika, v Rudijevem domu. Oprema: primerna pohodniška obutev za sredogorje. Zaščita pred dežjem in soncem.

Opozorilo! Vse udeležence obveščamo, da je na pohodu potrebno upoštevati navodila NIJZ glede preprečevanja okužb z  virusom Covid -19. Navodila najdete na spletni strani PZS. Nanje vas bomo opozorili tudi pred pričetkom pohoda.

Vabljeni!

1. Delovna akcija Komentarji so izklopljeni za Delovna akcija
  2. Odpoved letošnjega planinskega tabora Komentarji so izklopljeni za Odpoved letošnjega planinskega tabora
  3. Ponovno odprtje planinskega doma in poti Komentarji so izklopljeni za Ponovno odprtje planinskega doma in poti
  4. Začasno zaprtje poti Komentarji so izklopljeni za Začasno zaprtje poti
  5. Priporočila PZS v zvezi s koronavirusom SARS-CoV-2 Komentarji so izklopljeni za Priporočila PZS v zvezi s koronavirusom SARS-CoV-2
  6. Planinski dom ZAPRT! Komentarji so izklopljeni za Planinski dom ZAPRT!
  7. Program izletov za leto 2020 Komentarji so izklopljeni za Program izletov za leto 2020