VABILO: Naravovarstveni pohod na Vetrnik

Sosednja planinska društva Vrečec Rogaška, Šmarje pri Jelšah, Boč Kostrivnica in Sloga Rogatec vabijo v soboto, 21. 5. 2022, na naravovarstveni pohod na Vetrnik v Kozjanskem parku. Vse podrobnosti glede izleta in prijav najdete v priloženem vabilu. Pozor – prijave za PD “Sloga” Rogatec zbira Bojana Romih do 18. 5. 2022.
2022-02-21-Vetrnik

VABILO: Ribniška koča

Vabimo vas, da se nam 2. aprila pridružite na planinskem izletu na Ribniško kočo na Pohorju (1507 m n.m.). Od koče se odpira pogled na najvišje pohorske vrhove. Vidimo lahko bližnji Jezerski vrh, greben Pohorja in del dravske doline z Mariborom.

Odhod ob 8. uri iz Rogatca, prijave pa kot ponavadi zbira Ines Zalezina (do srede, 30. marca). Ne pozabite na planinsko opremo – vse ostale potrebne informacije najdete v priloženem vabilu.

Vabljeni!

2022-04-02-Ribniska_koca

VABILO: Šmohor

V nedeljo, 20. marca 2022,
soboto, 19. marca 2022, vas lepo vabimo na planinski izlet na Šmohor (784 m n.m.) nad Laškim. Posebej lepo vabimo mlade planince! Odhod je ob 8. uri z avtobusne postaje v Rogatcu. Ne pozabite na planinske čevlje in topla oblačila, tudi kaj za pod zob je dobro imeti s seboj. Vse podrobnosti so v priloženem vabilu.

2022-03-19-Smohor

VABILO: Dreveniška gora

Vabimo vas, da se nam v soboto, 19. februarja 2022, pridružite na izletu na Drevenško goro (782 m) – na nekoliko manj znani drugi vrh Boča. Skupaj bo hoje za štiri ure, potrebujete pa običajno pohodniško opremo in vremenu primerna oblačila. Prijave zbira Ines Zalezina. Podrobnosti so v priloženem vabilu.
Lepo vabljeni!

VABILO: Po škratovi poti

Vse mlade planinke in planince vabimo v sredo, 8. 12. 2021, na pohod po krožni Škratovi poti. Odhod z izhodišča pri gasilskem domu pod Donačko goro bo ob 16. uri, povratek pa je načrtovan za 20. uro. S seboj vzamite planinski dnevnik ali izkaznico (članarina 2021), pohodniške čevlje, svetilko, topla oblačila, kapo in rokavice ter kakšen sendvič. Prijavnico dobite v šoli – izpolnjeno jo oddajte učiteljici Ines do torka, 7. 12. 2021. Vabljeni!
2021-12-08-Po_skratovi_poti