Članarina 2022

Spoštovane članice in člani ter tisti, ki o tem razmišljate, vabimo vas k plačilu članarine za leto 2022. S tem si zagotovite nezgodno zavarovanje na vaših izletih v gore, prav tako pa vam članarina v planinskem društvu in posredno v Planinski zvezi Slovenije omogoča številne ugodnosti. Več informacij o tem smo zbrali na posebni spletni strani, dostopne pa so tudi neposredno na PZS.

Posebej bi izpostavili kupon v vrednosti 20 EUR za nakup v športni trgovini Hervis, ki je objavljen v zgibanki (slednjo boste prejeli ob plačilu članarine) ter 30 % popust za enosmerne in povratne vozovnice Slovenskih železnic (velja za 2. razred vseh vlakov v Sloveniji).

Za članstvo, s katerim posredno podpirate tudi delovanje našega društva, se vam iskreno zahvaljujemo.

Plan izletov v 2021

Drage planinke in planinci, pripravili smo plan izletov za leto 2021 (od maja naprej). Ogledate in prenesete/natisnete si ga lahko tukaj: datoteka PDF. Lepo vabljeni, da se nam pridružite na izletih! Vabila s podrobnostmi bomo sproti in pravočasno objavljali na spletni strani.

VABILO: 11. srečanje planincev S MDO PD

Vabimo vas na 11. srečanje planincev društev Savinjskega meddruštvenega odbora, ki bo zadnjo soboto v mesecu maju, to je 29. 5. 2021. Tokrat bomo prehodili pot z Graške Gore do Andrejevega doma na Slemenu. Velika zahvala gre vodstvu Planinskega društva Velenje za letošnjo polno angažiranost pri našem srečanju in vsem markacistom, ki so pregledali in obnovili ta del planinske poti XIV. divizije. Odhod avtobusa iz avtobusne postaje Rogaška Slatina bo ob 6.00, avtobus bo pobiral pohodnike s časovnim zamikom ob poti do Celja. Zainteresirani za pohod se prijavite pri Nedelku Kuharju do vključno četrtka, 27. 5., na tel. 041 763 490! Še vabilo: klik!

Delovna akcija

Lepo pozdravljeni, markacijski odsek PD “Sloga” Rogatec vljudno vabi k sodelovanju na delovni akciji v soboto 22. maja 2021. Cilj akcije je ureditev Frölichive poti na vrh Donačke gore – prve in najstarejše nadelane označene poti v slovenskih gorah, pa tudi dela grebenske poti in Tončkine poti. Po zmožnosti prinesite s seboj ročno orodje, koso/kosilnico, rokavice in primerno obutev. Za hrano in pijačo bo poskrbljeno. Zbor je pri Rudijevem domu ob 7.30. V primeru dežja bo akcija prestavljena na ustrezen kasnejši termin. Prosimo vas, da zaradi lažje organizacije svojo udeležbo najavite prek e-pošte sloga.rogatec@gmail.com ali po telefonu 040 587 918 (Željko Sekirnik).
Podrobnosti so v priloženem vabilu. Lepo vabljeni!
Željko Sekirnik, markacijski odsek

Članarina 2021

Spoštovane članice in člani ter vsi, ki o članstvu razmišljate, vabimo vas k plačilu članarine za koledarsko leto 2021. Morda v letu 2020 res niste uspeli izkoristiti vseh ugodnosti, ki vam jih članstvo v planinskem društvu in s tem tudi v Planinski zvezi Slovenije prinaša, a na obzorju so boljši časi in tudi mi optimistično zremo v novo planinsko leto.

Vse najpomembnejše informacije glede članarine smo zbrali na posebni spletni strani, ki vsebuje tudi veliko povezav na krovno organizacijo – Planinsko zvezo Slovenije. Če se vam poraja še kakšno vprašanje vam bomo nanj z veseljem odgovorili prek e-pošte (sloga.rogatec@gmail.com) ali telefona (Ines Zalezina, tel. 040 606 722).

Plačilo članarine najenostavneje in najhitreje uredite tako, da pokličete našo blagajničarko Ines Zalezina (040 606 722).

Prisrčno vabljeni v našo družbo!

V januarju bomo tudi pripravili plan izletov za leto 2021 z upanjem, da ga uspemo v čim večji meri realizirati. Kot vsako leto bo dosegljiv na naši spletni strani.