Stara galerija

Galerijo fotografij z izletov in ostalih dogodkov si lahko ogledate spodaj ali pa neposredno na Google+ strani društva.

Gallery photos in albums

Kostanjev piknik

Planinsko društvo “Sloga” Rogatec in vrtec Rogatec vabita v soboto, 12. oktobra 2019, na planinski izlet in na kostanjev piknik naše najmlajše planince. Naš cilj bo Rudijev dom na Donački gori, kjer bomo skupaj pekli kostanje.

Otroci, prijavnico dobite pri vgojiteljici.

Na pot se bomo odpravili ob 9. uri iz vrha “stare grabe”, kamor starši pripeljete svoje otroke. Iz “stare grabe” se bomo odpravili do Rudijevega doma. Starši, otroke torej pripeljite na vrh “stare grabe” (lokalna cesta Rogatec – Majšperk) do 9.00 ure, po otroke pa pridete okoli 12.00 ure (Rudijev dom – Donačka gora).

Potrebna oprema: hrana, pijača, rezervna oblačila, primerna obutev.
Prijave: do četrtka, 10. oktobra 2019, jih zbira vzgojiteljica v vrtcu.
Vodnik Planinske zveze Slovenije: Harold Križanec (031 853 736)
Dodatno: otroci lahko s sabo prinesejo kostanje, ki jih bomo nato prepeljali do Rudijevega doma, kjer jih bomo skupaj spekli.

1. Odpoved izleta na Tosc Komentarji so izklopljeni za Odpoved izleta na Tosc
  2. VABILO: Tosc Komentarji so izklopljeni za VABILO: Tosc
  3. VABILO: Veliki vrh, 2088 m Komentarji so izklopljeni za VABILO: Veliki vrh, 2088 m
  4. Odstranjevnje ambrozije Komentarji so izklopljeni za Odstranjevnje ambrozije