Galerija

Stare galerije (fotografije pred 21. majem 2016) najdete na posebni strani. Sčasoma jih bomo prenesli v to, novo galerijo. Fotografije z nekaterih oglednih tur so tukaj.

Tabor Podpeca 2018

Hom - 2018-03-10

Krim - 2017-05-27

VABILO: Blegoš

Blegoš (1562 m) je najvišji vrh Škofjeloškega hribovja s čudovitim razgledom na Ratitovec ter del najvišjih vrhov v Julijskih Alpah. Posejan je z bunkerji Rupnikove linije izpred 2. svetovne vojne, ki je služila za obrambo pred italijanskimi napadi.

Hojo bomo pričeli na sedlu Črni kal. Za vzpon bomo potrebovali približno dve uri, malo manj za sestop. Pot je primerna za vse kategorije pohodnikov.

Odhod je v soboto, 14. decembra 2019 ob 6. uri z avtobusne postaje v Rogatcu, vrnemo pa se v večernih urah.

Prispevek za prevoz je za mlade planince 15 €, za odrasle člane 18 €, za nečlane pa 20 €.
Oprema: običajna obutev in oblačila za ta letni čas.
Prosim, da se zaradi organizacije prevoza prijavite do srede, 11. decembra, na štvilko 040 606 722 (Ines).

V primeru neugodne vremenske napovedi ali premalega števila udeležencev bo izlet odpovedan.
Še vabilo v formatu PDF: klik!

Vabljeni!

1. Obvestilo udeležencem izleta na Žavcarjev vrh Komentarji so izklopljeni za Obvestilo udeležencem izleta na Žavcarjev vrh
  2. VABILO: Žavcarjev vrh Komentarji so izklopljeni za VABILO: Žavcarjev vrh
  3. Kostanjev piknik Komentarji so izklopljeni za Kostanjev piknik