Galerija

Stare galerije (fotografije pred 21. majem 2016) najdete na posebni strani. Sčasoma jih bomo prenesli v to, novo galerijo. Fotografije z nekaterih oglednih tur so tukaj.

VABILO: Od Svetine do Celja

Vabimo vas, da se nam pridružite na izletu od Svetine do Celja: pot bomo pričeli pri Alminem domu na Svetini, od koder je slabo uro hoda do Tolstega vrha (834 m). Nato se bomo po smučišču spustili do Celjske koče. Po kratkem oddihu bomo pot nadaljevali do Pečovniške koče in se povzpeli še na Grmado (718 m). Cilj našega pohoda bo Celjski grad, katerega si bomo pod strokovnim vodstvom tudi ogledali. Skupen čas hoje bo štiri ure. Izlet bo v soboto, 13. aprila 2019, podrobnosti pa so v priloženem vabilu.

2019-04-13-Od_Svetine_do_Celja

1. Izlet za najmlajše planince Komentarji so izklopljeni za Izlet za najmlajše planince
  2. Delovna akcija Komentarji so izklopljeni za Delovna akcija
  3. Občni zbor Komentarji so izklopljeni za Občni zbor