Izleti v letu 2021

Na tej strani si lahko ogledate program izletov našega planinskega društva, načrtovanih za leto 2021. Vsi izleti so vnešeni tudi v koledar, kjer najdete tudi druge dogodke (orientacijska tekmovanja, planinski tabor, …).

Seznam izletov na eni strani v formatu PDF, primernem za tiskanje, je tukajSeznam je bil pripravljen v maju 2021. Morebitne spremembe datumov izletov bomo sproti objavili na naši glavni strani.

MesecDatumIzletZahtevnost
maj29. 5.Srečanje planincev SMDO: Po poteh XIV. divizijenezahtevna pot
maj30. 5.Boč (978 m)nezahtevna pot
junij5. 6.Češnjev pohod: Donačka gora - Bočnezahtevna pot
junij12. 6.Golica (1835 m)nezahtevna pot
junij12. 6.Dan planincevnezahtevna pot
julij3. 7.Ledinski vrh (2108 m) (čez Savinjsko sedlo)delno zahtevna pot
julij17. 7.Velika Baba (2016 m) in Velika Montura (1958 m)v Krnskem pogorju nezahtevna pot
september3.-5. 9.Plezalni tabor (Bovec)
september18. 9.Golaki (1495 m)nezahtevna pot
september25. 9.Objemimo Donačko goronezahtevna pot
oktober2. 10.Kostanjev piknik: izvir Sotlenezahtevna pot
oktober16. 10.Ruška koča iz Šmartnega na Pohorju (1246 m)nezahtevna pot
november8. 11.Veliki Javornik (Bohor) (1023 m)nezahtevna pot
december3.-4. 12.Zimski tabor: Donačka gora
december18. 12.Slivnica (1114 m)nezahtevna pot

Članarina 2022

Spoštovane članice in člani ter tisti, ki o tem razmišljate, vabimo vas k plačilu članarine za leto 2022. S tem si zagotovite nezgodno zavarovanje na vaših izletih v gore, prav tako pa vam članarina v planinskem društvu in posredno v Planinski zvezi Slovenije omogoča številne ugodnosti. Več informacij o tem smo zbrali na posebni spletni strani, dostopne pa so tudi neposredno na PZS.

Posebej bi izpostavili kupon v vrednosti 20 EUR za nakup v športni trgovini Hervis, ki je objavljen v zgibanki (slednjo boste prejeli ob plačilu članarine) ter 30 % popust za enosmerne in povratne vozovnice Slovenskih železnic (velja za 2. razred vseh vlakov v Sloveniji).

Za članstvo, s katerim posredno podpirate tudi delovanje našega društva, se vam iskreno zahvaljujemo.

1. Kako je bilo na Škratovi poti? Komentarji so izklopljeni za Kako je bilo na Škratovi poti?
  2. VABILO: Po škratovi poti Komentarji so izklopljeni za VABILO: Po škratovi poti
  3. VABILO: Ruška koča Komentarji so izklopljeni za VABILO: Ruška koča
  4. VABILO: Naravovarstveni pohod Komentarji so izklopljeni za VABILO: Naravovarstveni pohod
  5. VABILO: Objemimo Donačko goro Komentarji so izklopljeni za VABILO: Objemimo Donačko goro