Izleti v letu 2020

Na tej strani si lahko ogledate program izletov našega planinskega društva, načrtovanih za leto 2020. Vsi izleti so vnešeni tudi v koledar, kjer najdete tudi druge dogodke (orientacijska tekmovanja, planinski tabor, …).

Seznam izletov na eni strani v formatu PDF, primernem za tiskanje, je tukajSeznam je bil pripravljen na začetku leta, morebitne spremembe datumov izletov pa sproti objavljamo na naši glavni strani in v tabeli spodaj.

MesecDatumIzletZahtevnost
januarPo poteh pohorskega bataljonanezahtevna zimska pot
februar8. 2.Donačka gora (884 m) - 24. tradicionalni izletnezahtevna zimska pot
marec14. 3.Blegoš (1562 m)nezahtevna zimska pot
marec27. 3.Občni zbor
april18. 4.Menina planina (1508 m)nezahtevna pot
maj30. 5.Srečanje planincev SMDO: Po poteh XIV. divizijenezahtevna pot
maj31. 5.Golica (1835 m)nezahtevna pot
junij6. 6.Češnjev pohod: Boč - Donačka goranezahtevna pot
junij13. 6.Dan planincev: Lučenezahtevna pot
julij4. 7.Ledinski vrh (čez Savinjsko sedlo (2108 m)delno zahtevna pot
julij20. 7.Velika Baba v Krnskem pogorju (2016 m)nezahtevna pot
september12. 9.Košenjak (1522 m)nezahtevna pot
september20. 9.Pohod po Rapalski meji (iz Žiri)nezahtevna pot
oktober5. 10.Kostanjev pikniknezahtevna pot
oktober19. 10.Ruška koča iz Šmartnega na Pohorju (1246 m)nezahtevna pot
november8. 11.Veliki Javornik (Bohor) (1023 m)nezahtevna pot

Članarina 2021

Spoštovane članice in člani ter vsi, ki o članstvu razmišljate, vabimo vas k plačilu članarine za koledarsko leto 2021. Morda v letu 2020 res niste uspeli izkoristiti vseh ugodnosti, ki vam jih članstvo v planinskem društvu in s tem tudi v Planinski zvezi Slovenije prinaša, a na obzorju so boljši časi in tudi mi optimistično zremo v novo planinsko leto.

Vse najpomembnejše informacije glede članarine smo zbrali na posebni spletni strani, ki vsebuje tudi veliko povezav na krovno organizacijo – Planinsko zvezo Slovenije. Če se vam poraja še kakšno vprašanje vam bomo nanj z veseljem odgovorili prek e-pošte (sloga.rogatec@gmail.com) ali telefona (Ines Zalezina, tel. 040 606 722).

Plačilo članarine najenostavneje in najhitreje uredite tako, da pokličete našo blagajničarko Ines Zalezina (040 606 722).

Prisrčno vabljeni v našo družbo!

V januarju bomo tudi pripravili plan izletov za leto 2021 z upanjem, da ga uspemo v čim večji meri realizirati. Kot vsako leto bo dosegljiv na naši spletni strani.

1. Obvestilo! Komentarji so izklopljeni za Obvestilo!
  2. Tabor Donačka gora 2020 Komentarji so izklopljeni za Tabor Donačka gora 2020
  3. Popust na vlakih SŽ za člane PZS Komentarji so izklopljeni za Popust na vlakih SŽ za člane PZS
  4. VABILO: Češnjev pohod Komentarji so izklopljeni za VABILO: Češnjev pohod
  5. Delovna akcija Komentarji so izklopljeni za Delovna akcija