Izleti v letu 2020

Na tej strani si lahko ogledate program izletov našega planinskega društva, načrtovanih za leto 2020. Vsi izleti so vnešeni tudi v koledar, kjer najdete tudi druge dogodke (orientacijska tekmovanja, planinski tabor, …).

Seznam izletov na eni strani v formatu PDF, primernem za tiskanje, je tukajSeznam je bil pripravljen na začetku leta, morebitne spremembe datumov izletov pa sproti objavljamo na naši glavni strani in v tabeli spodaj.

MesecDatumIzletZahtevnost
januarPo poteh pohorskega bataljonanezahtevna zimska pot
februar8. 2.Donačka gora (884 m) - 24. tradicionalni izletnezahtevna zimska pot
marec14. 3.Blegoš (1562 m)nezahtevna zimska pot
marec27. 3.Občni zbor
april18. 4.Menina planina (1508 m)nezahtevna pot
maj30. 5.Srečanje planincev SMDO: Po poteh XIV. divizijenezahtevna pot
maj31. 5.Golica (1835 m)nezahtevna pot
junij6. 6.Češnjev pohod: Boč - Donačka goranezahtevna pot
junij13. 6.Dan planincev: Lučenezahtevna pot
julij4. 7.Ledinski vrh (čez Savinjsko sedlo (2108 m)delno zahtevna pot
julij20. 7.Velika Baba v Krnskem pogorju (2016 m)nezahtevna pot
september12. 9.Košenjak (1522 m)nezahtevna pot
september20. 9.Pohod po Rapalski meji (iz Žiri)nezahtevna pot
oktober5. 10.Kostanjev pikniknezahtevna pot
oktober19. 10.Ruška koča iz Šmartnega na Pohorju (1246 m)nezahtevna pot
november8. 11.Veliki Javornik (Bohor) (1023 m)nezahtevna pot

Članarina 2022

Spoštovane članice in člani ter tisti, ki o tem razmišljate, vabimo vas k plačilu članarine za leto 2022. S tem si zagotovite nezgodno zavarovanje na vaših izletih v gore, prav tako pa vam članarina v planinskem društvu in posredno v Planinski zvezi Slovenije omogoča številne ugodnosti. Več informacij o tem smo zbrali na posebni spletni strani, dostopne pa so tudi neposredno na PZS.

Posebej bi izpostavili kupon v vrednosti 20 EUR za nakup v športni trgovini Hervis, ki je objavljen v zgibanki (slednjo boste prejeli ob plačilu članarine) ter 30 % popust za enosmerne in povratne vozovnice Slovenskih železnic (velja za 2. razred vseh vlakov v Sloveniji).

Za članstvo, s katerim posredno podpirate tudi delovanje našega društva, se vam iskreno zahvaljujemo.

1. Kako je bilo na Škratovi poti? Komentarji so izklopljeni za Kako je bilo na Škratovi poti?
  2. VABILO: Po škratovi poti Komentarji so izklopljeni za VABILO: Po škratovi poti
  3. VABILO: Ruška koča Komentarji so izklopljeni za VABILO: Ruška koča
  4. VABILO: Naravovarstveni pohod Komentarji so izklopljeni za VABILO: Naravovarstveni pohod
  5. VABILO: Objemimo Donačko goro Komentarji so izklopljeni za VABILO: Objemimo Donačko goro