Osebna izkaznica

sloga.rogatec@gmail.com
pdsloga@pzs.si

Ostali podatki
Račun IBAN SI56 0510 0801 5250 526 (odprt pri Abanka d.d., poslovalnica Rogaška Slatina)
Davčna številka: 56651384
Matična številka: 5007020

Osebna izkaznica društva je na ogled tudi na spletni strani Planinske zveze Slovenije.

VABILO: Zimski pohod na Donačko goro

Ob slovenskem kulturnem prazniku vas vabimo na tradicionalni pohod na Donačko goro.

Od 7. do 11.30 ure bo na vrhu gore kontrolna točka s priložnostnim žigom in ob 10.30 bo na vrhu gore kratek kulturni program, kateremu se lahko tudi sami pridružite.

Pohod je prostega značaja, ni skupinsko organiziran in ni voden, pohodniki se na goro podajo samostojno ali v spremstvu lastnih vodnikov. Za udeležbo na pohodu priporočamo zimskim vremenskim razmeram primerno planinsko opremo, prav tako upoštevajte, da se v zimskih razmerah čas hoje na goro podaljša. Pohodniki hodijo na lastno odgovornost.

2020-02-08-Donacka_gora-vabilo

1. VABILO: Blegoš Komentarji so izklopljeni za VABILO: Blegoš
  2. Obvestilo udeležencem izleta na Žavcarjev vrh Komentarji so izklopljeni za Obvestilo udeležencem izleta na Žavcarjev vrh
  3. VABILO: Žavcarjev vrh Komentarji so izklopljeni za VABILO: Žavcarjev vrh