Osebna izkaznica

sloga.rogatec@gmail.com
pdsloga@pzs.si

Ostali podatki
Račun IBAN SI56 0510 0801 5250 526 (odprt pri Abanka d.d., poslovalnica Rogaška Slatina)
Davčna številka: 56651384
Matična številka: 5007020

Osebna izkaznica društva je na ogled tudi na spletni strani Planinske zveze Slovenije.

Tabor mladih planincev Podpeca 2018

Letošnji tabor, kje se vreme ni obnašalo prav nič škrtasto gorenjsko (navsezadnje smo bili na Koroškem!), je za nami, nam pa bodo ostali lepi spomini – nekaj smo jih v objektive ujeli Timi, Lučka, Hari, Ana ter Miha in jih za vas nasuli v zvrhano galerijo. Na hitro pa si lahko nekaj trenutkov ogledate tudi v posnetku, ki ga je pripravil Timi!

1. Mladi planinci na radiu Slovenija! Komentarji so izklopljeni za Mladi planinci na radiu Slovenija!
  2. Tabor Podpeca – Peca! Komentarji so izklopljeni za Tabor Podpeca – Peca!
  3. Prvi dnevi na taboru Podpeca Komentarji so izklopljeni za Prvi dnevi na taboru Podpeca
  4. Pozdrav s Kalške gore Komentarji so izklopljeni za Pozdrav s Kalške gore
  5. VABILO: Kalška gora Komentarji so izklopljeni za VABILO: Kalška gora