Osebna izkaznica

sloga.rogatec@gmail.com
pdsloga@pzs.si

Ostali podatki
Račun IBAN SI56 0510 0801 5250 526 (odprt pri Abanka d.d., poslovalnica Rogaška Slatina)
Davčna številka: 56651384
Matična številka: 5007020

Osebna izkaznica društva je na ogled tudi na spletni strani Planinske zveze Slovenije.

VABILO: Blegoš

Blegoš (1562 m) je najvišji vrh Škofjeloškega hribovja s čudovitim razgledom na Ratitovec ter del najvišjih vrhov v Julijskih Alpah. Posejan je z bunkerji Rupnikove linije izpred 2. svetovne vojne, ki je služila za obrambo pred italijanskimi napadi.

Hojo bomo pričeli na sedlu Črni kal. Za vzpon bomo potrebovali približno dve uri, malo manj za sestop. Pot je primerna za vse kategorije pohodnikov.

Odhod je v soboto, 14. decembra 2019 ob 6. uri z avtobusne postaje v Rogatcu, vrnemo pa se v večernih urah.

Prispevek za prevoz je za mlade planince 15 €, za odrasle člane 18 €, za nečlane pa 20 €.
Oprema: običajna obutev in oblačila za ta letni čas.
Prosim, da se zaradi organizacije prevoza prijavite do srede, 11. decembra, na štvilko 040 606 722 (Ines).

V primeru neugodne vremenske napovedi ali premalega števila udeležencev bo izlet odpovedan.
Še vabilo v formatu PDF: klik!

Vabljeni!

1. Obvestilo udeležencem izleta na Žavcarjev vrh Komentarji so izklopljeni za Obvestilo udeležencem izleta na Žavcarjev vrh
  2. VABILO: Žavcarjev vrh Komentarji so izklopljeni za VABILO: Žavcarjev vrh
  3. Kostanjev piknik Komentarji so izklopljeni za Kostanjev piknik