Zaščiteno: Interni dokumenti

Ta vsebina je zaščitena z geslom. Za ogled spodaj vpišite svoje geslo:

Pozdrav z Begunjščice

V soboto, 18. junija, je bil prav lep zgodnjepoletni dan, a temperature so bile že zelo poletne. Sonce nas je grelo že na poti z Ljubelja proti Zelenici, kjer smo imeli prvi “odmor”, malce bolj sveže je bilo le na delno zahtevni poti čez zahodno pobočje Begunjščice, kjer je občasno potegnil svež vetr’c. Društvene botaničarke so se zamotile še z raznoraznim cvetjem, ki se je bohotilo ob poti, njunemu znanju bi zavidala še sama Pehta. Ko smo pokukali na južno pobočje je bilo, kot da bi odprli pečico. Ob razgledu z vrha smo pozabili na vročino 🙂 Podobno je bilo na Robleku, kjer smo smo se ponovno naužili razgledov po Gorenjski. Po prečenju južnih pobočij smo si na Prevali privoščili še tretji daljši počitek, nato pa jo čez prijetno hladne Bornove tunele primahali nazaj na Ljubelj. Izleta se nas je udeležilo 6 članov.

1. VABILO: Begunjščica Komentarji so izklopljeni za VABILO: Begunjščica
  2. VABILO: Češnjev pohod Komentarji so izklopljeni za VABILO: Češnjev pohod
  3. VABILO: Vivodnik (Menina planina) Komentarji so izklopljeni za VABILO: Vivodnik (Menina planina)
  4. VABILO: Naravovarstveni pohod na Vetrnik Komentarji so izklopljeni za VABILO: Naravovarstveni pohod na Vetrnik