SPOT 2016 je za nami…

2016-05-14-SPOT_2016Pretekli vikend je na Celjskem potekalo državno tekmovanje v planinski orientaciji – SPOT 2016, katerega so-organizator (organizatorji: PD Slivnica pri Celju, PD “Sloga” Rogatec, PD Celje Matica, PD “Boč” Kostrivnica, PD Vitanje) je bilo tudi naše društvo. Tako nas je v soboto in nedeljo, 14. in 15. maja, pet članov našega društva (Ines, Tamara, Dušan, Hari in Miha) bilo na startu, cilju, kontrolnih točkah, popravljalo teoretične naloge… Kljub obilici dežja je bilo prav fino 🙂 Več o tekmovanju najdete na naši strani, kjer so tudi na ogled fotografije.

Tekmovanja so se kot tekmovalci udeležili tudi naši mladi planinci, ki so v kategoriji A dosegli 7. mesto, malo starejši pa so ugotovili, da je v slogi moč in da bodo prihodnje leto morali bolje sodelovati 😉