Dan slovenskih planincev

MarkacijaPlaninsko društvo “Sloga” Rogatec organizira skupno udeležbo sosednjih planinskih društev na prireditvi ob Dnevu slovenskih planincev 2013. Odhod v Kamniško Bistrico bo ob 6. uri z avtobusne postaje v Rogatcu, nato bomo ostale udeležence sprejemali na naslednjih avtobusnih postajah: ob 6:10 v Rogaški Slatini, ob 6:20 na Podplatu, ob 6:25 v Mestinju in ob 6:30 v Šmarju pri Jelšah. Strošek avtobusnega prevoza bo pri vseh zasedenih sedežih 7€ za člane planinskih društev, za nečlane pa 10€. Glede na izbrani izlet se tudi primerno pohodniško opremite, računajte tudi, da se izleta na Kokrsko sedlo ne bomo udeležili in da je z Velike planine žičnico potrebno posebej plačati.

Na udeležbo se prijavite pri svojih matičnih društvih do 11. junija do 12. ure. Ker je število avtobusnih sedežev omejeno, prosim pohitite s prijavami. Zbrane prijave in prijave za PD “Sloga” Rogatec zbira Beti Zalezina na tel. 040 853 069.